Nebojte sa prosím, ozvite sa!

Podvedený sú tisíce ľudí. Podelte sa s nami o vaše skúsenosti, obavy a zistenia.

 

 

Diskusná téma: Fórum

ROBERT RUSŇÁK

Grobar | 05.03.2022

ma niekto fotku tohto zmrda ? Ak ano poslite mi na email
miklaspeter1@gmail.com

Re:ROBERT RUSŇÁK

Zubárka | 15.04.2022

Radi by sme Rusňáka našli.ukradol tisíce eur a zmizol.

Re:ROBERT RUSŇÁK

Zubár | 10.06.2022

Neviete kde sa Róbert Rusňák nachádza? Zdržiaval sa na zubnej klinike B&W dental clinic a pookrádal tam pacientov.

Re:ROBERT RUSŇÁK

Janka | 31.07.2022

Jeho] ena má na fb nick-
shi ne predávala bicykle, filter na bazén a.... Rusňák fb radšej zrušil aby ho nenašli okradnutý ľudia. Zdržiaval sa na zubnej klinike black&white dental clinic v Petržalke.....

Re:ROBERT RUSŇÁK

Zubarka | 28.10.2022

Róbert Rusňák spolupracoval s osobou Martin Krajčovič z Pezinka. Zavádzali ľudí a obzerali ich o peniaze.následne sa zamlčal.

Exekucia

Majly | 31.01.2022

Skusal niekto na nich dat za dlhy exekuciu? Zvazujem tuto cestu kedze neplatil najom a nereaguje na vyzvy.

Re:Exekucia

Zubárka | 07.02.2022

Róbert rusňák a Helena Rusňáková? Tá dvojica neplatila nájom nikde. Odvšadiaľ ich vyhodili pre neplatenie. A okrádajú ľudí ako sa len dá. Nič im nepožičiavajte v žiadnom prípade, peniaze už neuvidíte!

Re:Re:Exekucia

Zubárka | 06.05.2022

Róbert Rusňák sa snažil vylákať zo mňa financie. Sľuboval predaj stomatologické ho vybavenia ale išlo len o reči. Podvodník

Re:Exekucia

Recepčná | 20.05.2022

Rusňák alebo Daniel? Tí takto fungujú organizovane.dopredu vedia že nebudú platiť nájom ani odvody ani nič! K peniazom od nich sa dostanete ťažko ale treba to dať na súd určite...

Re:Exekucia

Janka | 31.07.2022

Na Rusňáka treba podať trestné oznámenie. Na nete sú prístupné rozhodnutia súdov kde je Róbert Rusňák odsúdený a má zaplatiť tisíce eur za stomatologické súpravy. Dokonca firme Slovane dlžil 300 eur za internet ktor_ neplatil a aj tá ho dala k súdu. Je to ojebávač aj so ženou Helenou Rusňákovou.pozor na nich

<< 1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>

Pridať nový príspevok