Nebojte sa prosím, ozvite sa!

Podvedený sú tisíce ľudí. Podelte sa s nami o vaše skúsenosti, obavy a zistenia.

 

 

Diskusná téma: Fórum

Re:ROBERT RUSŇÁK

Zubná sestra | 14.09.2021

Nepredáva žiadne reality v Žiari. Je to socka v okolí BA čo má okradol celú rodinu a každého s kým sa dostal do kontaktu. Neplatí nájom nikde a je viacnásobné súdený. Faktúra t a neplatič.

Mário Daniel

Grobar | 21.06.2021

Mário Daniel podvodnik na FB ma profil mario mario profilovku ma z dovolenky s frajerkou ak by mal niekto zaujem mu zo srdca napisat nech sa paci

Re:Mário Daniel

Zubár | 08.08.2021

Mário Mário na fb nieje Mário Daniel, ojebávač zo zubnej ambulancie z Petržalky... A takisto Róbert Rusnák z tu reality Žiar nad Hronom nieje tej ojebávač Róbert Rusňák z okolia BA. Chlapci sa takto maskujú.

Re:Re:Mário Daniel

Recepčná | 14.09.2021

Mário Daniel a Róbert Rusňák. Pozor na nich! Najprv z vás v lákajú zálohy za nehnutelnosť alebo rôzne služby a keď spreneverí vaše peniaze a vy ich budete chcieť od nich vrátiť budú sa vyhrážať zavolaním polície z dôvodu, že ich vydierate.Takto fungujú dlhodobo,vyše 10 rokov.

Re:Re:Re:Mário Daniel

Zubár | 30.06.2022

B&w dental clinic je zubná klinika ktorej majiteľ Mário Daniel robí trestnú činnosť, neodvádza dane, 90%zákrokov načierno. Nevracia zálohy a mení firmy písané na koňov aby nemusel držať záruku.

Re:Re:Mário Daniel

Zubár | 12.10.2021

Áno Mário Daniel ja na fb Mario mario je to ten zmrd ktorý robí podvody a tvári sa že nemá ako vrátiť. Na dovolenke bol v Mexiku a takto si nažíva z ukradnutých peňazí.

Re:Mário Daniel

Zubná sestra | 13.09.2021

Mário Daniel vlastní zubnú ambulanciu Black&white dental clinic v Petržalke. Napísané to má na koňa. Tam mu treba ísť zo stráca vypičovať a rozbiť papuľu zmrdovi ojebávačovi.

Найдём покупателей ваших конкурентов

Irvinagivy | 14.06.2021

Добрый день, коллега!

Хотите узнать Всех контрагентов Ваших конкурентов?!
Мы вам в этом поможем. Напишите нам по контактам ниже и получите информацию о том Кто, Что, Когда и по какой Цене покупал или продавал конкурирующей компании.
Тем самым вы открываете для себя уникальную возможность сделать более выгодное предложение своим будущим контрагентам или получить лучшего Поставщика.

Наглядный пример отправим по запросу.

На эту почту отвечать не нужно.
Пишите по контактам ниже:

Email: konsaltplus24@gmail.com
Telegram: @Consalting24

P.S.: Увеличьте свои продажи за счёт информации о контрагентах ваших конкурентов!

ROBERT RUSŇÁK

Grobar | 03.06.2021

Ma niekto info o Robertovi Rusnákovi hocico najlepsie foto ako vyzera auto na ako jazdi ?

Re:ROBERT RUSŇÁK

A. A | 15.06.2021

Róbert Rusňák. Firmu mal dental development sro. A cent dent sro. Robí podvody. Hľadá ľudí ktorých oklame že im sprostredkuje predaj zubnej ambulancie alebo nehnuteľnosti a oberie ich o hotovosť. Je to tučnučký holohlavý okolo 35-36 ročný UKECANÝ hajzlík. Manželku má Helenu Rusňákovú. Bývajú v domoch v podnájmoch a nikde neplatia. Veľký pozor!

<< 2 | 3 | 4 | 5 | 6 >>

Pridať nový príspevok